Nabízíme kompletní nadstandartní očkování na přání klientů, vakciny je možné zakoupit přímo v ordinaci nebo napsat na recept.

ROTARIX – živá vakcina proti rotavirům /způsobují těžké průjmy u malých dětí/, lze podat od 6.týdne věku nejdéle do 24.týdne, ve 2 dávkách s odstupem 4-6 týdnů, vakcina se polyká ústy.

PREVENAR 13 – vakcina proti 13 typům bakterie Streptococcus pneumoniae, podle věku dítěte se podávají 1 – 3 dávky. Ze zdravotního pojištění je hrazena pouze dětem do 7.měsíce věku, ve schematu 2+1, s doplatkem rodičů.

SYNFLORIX – vakcina proti 10 typům bakterie Str.pneumoniae, podle věku dítěte 1 – 3 dávky. Ze zdravotního pojištění je plně hrazena pouze do 7.měsíce věku ve schematu 2+1.

HAVRIX 720 – očkování proti žloutence typu A, pro děti od 1 roku do 16 let, ve 2 dávkách s odstupem 6 – 12 měsíců.

HAVRIX 1440 – vakcina proti žloutence typu A pro osoby nad 16 let, 2 dávky s odstupem 6 – 12 měsíců.

PRIORIX-TETRA – vakcina proti spalničkám,zarděnkám, příušnicím a planým neštovicím, 2 dávky s odstupem min. 6měsíců, lze zakoupit jako alternativu k povinnému očkování Priorix.

VARILRIX – vakcina proti neštovicím, 2 dávky po 6 týdnech od 1 roku věku.

NEISVAC-C – vakcina proti meningokokovi typu C, pro kojence ve 2 dávkách po 2 měsících, od 1 roku jednorázově.

NIMENRIX – kombinovaná vakcina proti meningokokům skupin A,C.Y a W135, od 6 týdnů, 1 – 3 dávky dle věku.

MENVEO – kombinovaná vakcina proti meningokokům typu A,C,Y a W135, od 2 let věku jednorázově.

BEXSERO  –  vakcina proti meningokokové infekci typu B, 2 –  4 dávky v závislosti na věku dítěte, lze očkovat již od 2 měsíců věku

TRUMENBA – vakcina proti meningokoku typu B pro děti starší 10 let, ve dvou dávkách.

FSME-IMMUN – vakcina proti klíšťové encefalitidě, vhodná pro děti od 3 let, základní očkování jsou 3 dávky v odstupu 0-1-9 měsíců,  první přeočkování po 3 letech a dále pak každých 5 let.

CERVARIX – očkování proti 2 nejčastějším původcům rakoviny děložního čípku, od 10 do 25 let, 2 dávky v rozmezí 5-7 měsíců. Děti mezi 13.-14.rokem mají nárok na plnou úhradu ze zdravotního pojištění.

GARDASIL – vakcina proti 2 nejčastějším původcům rakoviny děložního čípku + proti původcům genitálních bradavic. Očkují se 2 dávky v rozmezí 4-7 měsíců. Děti mezi 13.-14.rokem mají nárok na plnou úhradu ze zdravotního pojištění.

GARDASIL 9 – vakcina proti 9 typům původců rakoviny děložního čípku a genitálních bradavic, schema 2 dávkové v rozmezí 5 – 7 měsíců, pro děti mezi 13 – 14 rokem hradí pojišťovna cca polovinu ceny, zbytek hradí rodiče.

BOOSTRIX – vakcina proti tetanu a černému kašli, lze zakoupit jako alternativu k povinnému očkování proti tetanu, 1 dávka každých 15 let.

VAXIGRIP / INFLUVAC – sezonní očkování proti chřipce, provádí se nejlépe od října do konce prosince, jednorázově, každý rok nutno opakovat.